Projekt i wykonaniee: M. Papuga

XI 2011 (Listopad)

Aż się wierzyć nie chce, że tak szybko minęło półtora roku!  To już ostatni miesiąc działań w naszym projekcie. Chyba dlatego, że ostatni – był tak intensywny.b_250_0_16777215_00_images_stories_Albert_dsc_0901.jpg

 

W pierwszych dniach listopada odbyły się warsztaty "Założenie i prowadzenie firmy", w czasie których spotkaliśmy się  z dyr. Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie O/Gromnik, p. Włodzimierzem Stachoniem. Uzyskaliśmy wyczerpujące informacje na temat założenia i prowadzenia rachunku firmowego, kredytów firmowych, współpracy banku z firmami, poza tym p. Stachoń opowiedział nam o swojej pasji fotografowania przyrody. Na pamiątkę spotkania otrzymaliśmy ostatni album fotograficzny „Powiat tarnowski  - portret przyrody” jego autorstwa.

 

b_250_0_16777215_00_images_stories_Albert_dsc_0943.jpgSporo czasu w listopadzie poświęciliśmy na przygotowania do "świętowania" projektu: Edyta wykonała prezentację multimedialną, ujmującą wszystkie wydarzenia minionych 18 miesięcy, Justyna i Radek opracowali komentarze do slajdów, przygotowując jednocześnie swoje wystąpienie na szerszym forum, Aneta i Tomek zredagowali konferansjerkę imprezy podsumowującej, wszyscy sprzątaliśmy, wieszaliśmy nowe zasłony, firanki, które zostały zakupione z funduszy gminnych na ten cel, a nasze kochane mamy zajęły się przygotowaniem poczęstunku. Fotografowie przygotowali pod okiem St. Malika i zainstalowali na ścianach dużej sali wystawę fotograficzną "BRZOZOWA WCZORAJ I DZIŚ" (będzie zdobić wnętrze Domu Ludowego, aż się nie zniszczy).

Poza tym webmasterzy na bieżąco aktualizowali stronę www Brzozowej, inni uzupełniali wpisy do kroniki projektu, wklejali zdjęcia.

26 listopada odbyła się impreza podsumowująca naszą pracę. Szerzej na jej temat pisze Edyta w swoim artykule, który można przeczytać na naszej stronie w zakładce Aktualności.

Oprac. Radek Gotfryd