Projekt i wykonaniee: M. Papuga

Zebranie sprawozdawcze OSP - 09.02.2019

Czytaj więcej: Zebranie sprawozdawcze OSP - 09.02.2019Na początku roku, zgodnie ze statutem OSP, odbywają się zebrania sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych funkcjonujących na terenie gminy Gromnik. Podczas takiego zebrania strażacy podsumowują miniony rok oraz przedstawiają plan działania na kolejny.

Czytaj więcej: Zebranie sprawozdawcze OSP - 09.02.2019

Podsumowanie projektu "Jestem mały - wiem więcej"

Czytaj więcej: Podsumowanie projektu W dniu 9 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Brzozowej odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Jestem mały – wiem więcej”.

Pełna relacja na stronie SP Brzozowa - zobacz...

Trwa projekt "Jestem mały, wiem więcej"

„Jestem mały, wiem więcej” to projekt, którego pomysłodawcą jest Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie a tegoroczna edycja projektu jest już jego kolejną odsłoną. W skali roku w województwie małopolskim w projekcie uczestniczy średnio kilka szkół. W tym roku program ten jestł przeprowadzony także w Szkole Podstawowej w Brzozowej.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie SP Brzozowa - zobacz...

Nowy sprzęt w ramach programu "Bezpieczna Małopolska 2018"

Czytaj więcej: Nowy sprzęt w ramach programu W dniu 17 października nasza jednostka OSP wzbogaciła się o 11 latarek led Iskra. 1 latarkę kątową Survivor EX-ATEX, 4 pary butów strażackich gumowych z wkładką trudnopalną, a to wszystko dzięki dofinansowaniu przez Województwo Małopolskie. Sprzęt odebrał Prezes dh Z. Gotfryd z rąk Wójta Gminy, p. B. Stasza. Więcej informacji na ten temat - portal pogorze24...

Młodzi strażacy na strzelnicy

Czytaj więcej: Młodzi strażacy na strzelnicyWyjście na strzelnicę w Gromniku dla członków MDP przy OSP w Brzozowej było planowane już od dawna. Doszło do skutku w dniu 6 listopada 2018 r., a młodzieży towarzyszyli druhowie Bolesław Buratowski, Zbigniew Gotfryd i Wojciech Żaba.

Czytaj więcej: Młodzi strażacy na strzelnicy

Podkategorie