Projekt i wykonaniee: M. Papuga

Podsumowanie projektu "Jestem mały - wiem więcej"

Czytaj więcej: Podsumowanie projektu W dniu 9 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Brzozowej odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Jestem mały – wiem więcej”.

Pełna relacja na stronie SP Brzozowa - zobacz...

Trwa projekt "Jestem mały, wiem więcej"

„Jestem mały, wiem więcej” to projekt, którego pomysłodawcą jest Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie a tegoroczna edycja projektu jest już jego kolejną odsłoną. W skali roku w województwie małopolskim w projekcie uczestniczy średnio kilka szkół. W tym roku program ten jestł przeprowadzony także w Szkole Podstawowej w Brzozowej.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie SP Brzozowa - zobacz...

Nowy sprzęt w ramach programu "Bezpieczna Małopolska 2018"

Czytaj więcej: Nowy sprzęt w ramach programu W dniu 17 października nasza jednostka OSP wzbogaciła się o 11 latarek led Iskra. 1 latarkę kątową Survivor EX-ATEX, 4 pary butów strażackich gumowych z wkładką trudnopalną, a to wszystko dzięki dofinansowaniu przez Województwo Małopolskie. Sprzęt odebrał Prezes dh Z. Gotfryd z rąk Wójta Gminy, p. B. Stasza. Więcej informacji na ten temat - portal pogorze24...

Młodzi strażacy na strzelnicy

Czytaj więcej: Młodzi strażacy na strzelnicyWyjście na strzelnicę w Gromniku dla członków MDP przy OSP w Brzozowej było planowane już od dawna. Doszło do skutku w dniu 6 listopada 2018 r., a młodzieży towarzyszyli druhowie Bolesław Buratowski, Zbigniew Gotfryd i Wojciech Żaba.

Czytaj więcej: Młodzi strażacy na strzelnicy

Dotacja z samorządu Powiatu Tarnowskiego

Czytaj więcej: Dotacja z samorządu Powiatu TarnowskiegoW dniu 7 czerwca 2018 r. w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządu Powiatu Tarnowskiego z delegacjami jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu. Podczas uroczystości nastąpiło wręczenie promes dla poszczególnych jednostek. Dzięki staraniom Prezesa dh Z. Gotfryda nasza jednostka uzyskała wsparcie w kwocie 4.000 zł, które zostanie przeznaczone na zakup potrzebnego sprzętu i umundurowania. Jednostkę OSP Brzozowa reprezentował Naczelnik jednostki - dh Stanisław Gniadek oraz druhna Małgorzata Gniadek. 

Więcej na ten temat można przeczytać - kliknij  tutaj...

Podkategorie