Projekt i wykonaniee: M. Papuga

IX 2011(wrzesień)

 

We wrześniu nasza firma prowadziła dalsze prace nad albumem „ Brzozowa w starej fotografii ” , który wreszcie ukazał się w wersji  elektronicznej i pierwsze opracowane zbiory pochodzące od mieszkańców Brzozowej można oglądać na stronie internetowej Brzozowej .b_250_0_16777215_00_images_stories_dsc_0827.jpg

 

 

 

Ukazał się kolejny, już szósty, numer gazety „ Brzozowa S.A. ”, który został rozprowadzony na terenie naszej miejscowości. Można go także przeczytać w wersji elektronicznej na stronie projektu.

We wrześniu firma „ Brzozowa S. A. ”  zdobyła pierwszą nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie „ Z każdej strony o projekcie – pokażcie co robicie ” – kategoria strona internetowa, z czego jesteśmy bardzo dumni.  Pamiątkową statuetkę odebrał nasz koordynator Zbigniew Gotfryd podczas uroczystej Gali X-lecia Programu „Równać Szanse”   w Warszawie.

Promujemy się również w prasie lokalnej – we wrześniowym wydaniu „Nowinek Gminy Gromnik” ukazały się kolejne artykuły naszych kolegów z projektu o działalności firmy.

We wrześniu odbyło się również spotkanie z panem Markiem Chrząszczem, prezesem koła nr 76 PTTK w Tuchowie, Członkiem Klubu Wysokogórskiego w Krakowie i Warszawie, członkiem sekcji Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków. Spotkanie było bardzo interesujące, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, a przede wszystkim kolejny raz uświadomiliśmy sobie, że jeśli się czegoś bardzo chce, to jest to do osiągnięcia. Pan Marek pokazał nam, że najwyższe szczyty górskie można zdobywać w każdym wieku.

W ramach przeprowadzonych kolejnych  warsztatów „ Założenie   i prowadzenie firmy” spotkaliśmy się z doradcą podatkowym, księgową obsługującą nasz projekt, panią Dorotą Chrząszcz, która wyjaśniła nam na czym polega praca doradcy podatkowego, jak funkcjonuje kancelaria podatkowa.

 

Oprac. Edyta Gądek