Projekt i wykonaniee: M. Papuga

III 2011 (Marzec)

W tym miesiącu nasze dziennikarki Klaudia Buratowska, Justyna Potępa i Mariola Gądek odniosły sukces. Gazeta „Brzozowa S.A.” w konkursie Junior Media zdobyła wyróżnienie i w nagrodę została wydrukowana w liczbie 250 egzemplarzy, które rozprowadziliśmy wśród mieszkańców nie tylko Brzozowej,b_250_0_16777215_00_images_stories_miesieczne_dscf6130.JPG Policht, Słonej i Faściszowej, ale innych miejscowości w gminie Gromnik.  Jest to niewątpliwie jedna z form reklamy i promocji naszego projektu - firmy.

b_250_0_16777215_00_images_stories_miesieczne_dscf6121.JPGOdbyły się kolejne warsztaty z cyklu ,,Założenie i prowadzenie firmy”, podczas których oglądaliśmy nasze autoprezentacje i omawialiśmy wystąpienia publiczne poszczególnych osób – uczestników projektu.

Na naszym obowiązkowym spotkaniu zabawiliśmy się w grę integracyjną ,,Myślę dobrze o innych”. Padały niezwykle interesujące odpowiedzi. Wielu z nas cieszyło się, czytając pozytywne opinie kolegów na swój temat.

Na kolejnym spotkaniu przygotowaliśmy się do zebrania wiejskiego, na którym zaprezentujemy nasz projekt, dotychczasowe działania, sukcesy oraz powiemy, co planujemy jeszcze zrobić..

Nasze dziennikarki wydały kolejny, marcowy numer naszej gazety ,,Brzozowa S.A.”, który można czytać pod adresem http://press.juniormedia.pl/brzozowa-sa/11/4/3/

Swą pracę zakończyli również graficy, tworząc sześć wzorów kartek świątecznych, które wydrukujemy i rozprowadzimy wśród mieszkańców Brzozowej. Poza tym graficy nadal pracują nad broszurą „Firmy Gminy Gromnik”.

Oprac. Tomasz Kwiek

Sekcja webmasterów