Projekt i wykonaniee: M. Papuga

II 2011 (Luty)

Ponieważ jesteśmy na półmetku naszej działalności, zorganizowaliśmy dwa małe „święta projektu”.

Pierwsze z nich odbyło się 12 lutego z rodzicami, by pochwalić się tym, co zrobiliśmy do tej pory. Każdy z nas prezentował i podsumował swoją pracę indywidualnie podczas wystąpienia, które filmowaliśmy. Na kolejnym spotkaniu zobaczymy, jakie są nasze słabe i mocne strony wystąpienia przed publicznością. Nasi rodzice zapoznali się ponadto z:

- pierwszym  numerem  gazetki  „Brzozowa S.A.”, opracowanej przez dziennikarki ;

- naszą stroną www.brzozowa-sa.pl zaprezentowaną przez M. Cieślę, jej głównego administratora;

- prezentacją multimedialną wykonaną przez J. Buratowską,  zaprezentowaną przez M. Jarosz  i J. Potępę, pokazującą naszą pracę od 1 czerwca 2010 r. do chwili obecnej.

b_250_0_16777215_00_images_stories_Walne_dsc03995.JPGTydzień później odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP w Brzozowej, podczas którego również pokazaliśmy nasze osiągnięcia, tym razem przed władzami strażackimi i gminnymi. Prezentowaliśmy się podobnie jak na spotkaniu z rodzicami, ale już bez indywidualnych wystąpień, ponieważ na to brakło czasu. Z satysfakcją obserwowaliśmyb_250_0_16777215_00_images_stories_Walne_dsc03996.JPG zdziwienie, a może zdumienie na twarzach obecnych gości i strażaków. Nikt tak do końca nie przypuszczał, że tyle osiągnęliśmy.

Zobaczyliśmy także, jak wyglądają  wybory władz jednostki OSP. Przed spotkaniem to my przygotowaliśmy salę, nakryliśmy stoły, zadbaliśmy o ładny wystrój. Na to zebranie ciasto piekli rodzice: Justyny Bartosik, Marioli Gądek, Tomka Kwieka, Mateusza Myszora i Grzesia Cieśli. Bardzo dziękujemy za pomoc.

b_250_0_16777215_00_images_stories_3p_sadek_26.02.2011_-_zg_(20).JPG26 lutego wyjechaliśmy do Sadku-Kostrzy, na Małopolskie Forum Równać Szanse, podczas którego wymieniliśmy się doświadczeniami z dwoma innymi projektami z Małopolski : Sadku i Ropicy Polskiej, zawarliśmy nowe znajomości. Pokazaliśmy prezentacje multimedialną wykonaną przez A. Olszewskiego i K. Gądka, a  zaprezentowaną przez M. Gądek i D. Rzepkę, w której podsumowaliśmy ostatnie pięć miesięcy działań w projekcie. Później bawiliśmy się doskonale podczas  różnych zabaw oraz dyskoteki.

W tym miesiącu zakupiliśmy również materiały biurowe takie jak :długopisy, koszulki, papier, segregatory itd. Wydaliśmy pierwszy numer gazetki BRZOZOWA S.A przez dziennikarki.

Graficy z kolei pracują nad kartkami wielkanocnymi, które chcemy wydać przed świętami. .

 

Opracowała: Justyna Bartosik

Sekcja dziennikarska

Brzozowa S.A.