Projekt i wykonaniee: M. Papuga

Dotacja na budowę sali gimnastycznej w Brzozowej

DSC 0064Brzozowa długo czekała na ten moment! Po wielu latach marzeń, planów, obietnic wreszcie doszło do konkretów. W dniu 31 marca 2021 roku Poseł PiS na Sejm RP Wiesław Krajewski przekazał Wójtowi Gminy Gromnik Bogdanowi Staszowi symboliczne czeki na kwotę 1 500 000 zł z przeznaczeniem na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Brzozowej i 600 000 zł na odwodnienie centrum Gromnika.

 

Dotacje pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W spotkaniu, które miało miejsce na terenie Szkoły, na miejscu planowanej budowy sali gimnastycznej, uczestniczyli także: Aleksandra Witek -Sekretarz Gminy, Barbara Smoleń-Wójcik, Wojciech Żaba i Bronisław Kucharzyk – Radni Gminy Gromnik, Bolesław Buratowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzozowej oraz Zbigniew Gotfryd - Prezes OSP Brzozowa.

Należy dodać, że niedługo przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi w 2019 r. Poseł Wiesław Krajewski oraz Senator RP Kazimierz Wiatr uczestniczyli w spotkaniu z wyborcami. Odbyło się ono w Domu Ludowym w Brzozowej, a organizatorem była miejscowa OSP. Wtedy to padły deklaracje ze strony kandydatów, że będą się starać, aby środki finansowe na budowę obiektu sportowego w naszej miejscowości dotarły jak najszybciej. Obietnice spełnili, za co, jako społeczność brzozowska, dziękujemy.

 Przekazanie promesy  Przekazanie promesy  Przekazanie promesy
 Przekazanie promesy  Przekazanie promesy  

Odsłony: 1370