Projekt i wykonaniee: M. Papuga

Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i uświetnienia brzozowskiego jubileuszu.

Jubileusz, jak każde wydarzenie trwa krótko i mija. Organizatorzy zadbali jednak, aby w pamięci potomnych pozostał ślad na dłużej. I tak, wszystkich, którzy odwiedzają Brzozową powitają przydrożne znaki, umieszczone na granicach z Gromnikiem i Faściszową, informujące o tym wielkim wydarzeniu. W miejscowości pozostaną dwie tablice pamiątkowe - przy szkole ku czci ks. J. Boducha, a przy Domu Ludowym - upamiętniająca 800 lat miejscowości. Pamiątkowy obraz - zdjęcie z lotu ptaka ponad trzystu brzozowian - ozdobi ścianę w niejednym domu. Zaś Księga Pamiątkowa mieszcząca wpisy kilkuset osób, wzbogacona zdjęciami i listami gratulacyjnymi będzie przypominać przez następne wieki o tym wydarzeniu. Gościom zaproszonym na jubileusz pozostaną rzeźby przedstawiające Chrystusa Frasobliwego. I w tym miejscu Bogu niech będą dzięki za to, że pozwolił nam dożyć tych dni i wciąż ma nas w swojej opiece!

 

Komitet Obchodów 800-lecia Brzozowej

Wszystkie materiały związane z naszym jubileuszem znajdują się w zakładce „800 –lecie Brzozowej”. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Odsłony: 1219